Creepshow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Creepshow forum
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rūšys.

Go down 
AutoriusPranešimas
freek
Never take life seriously, nobody gets out alive, anyway.
freek

Pranešimų skaičius : 499
Join date : 2010-08-27
Miestas : San Francisco

Rūšys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rūšys.   Rūšys. Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 6:51 pm

Alchemikai

Senovės alchemikai tikėjo, kad vienas medžiagas galima paversti kitomis, o iš pigių medžiagų gauti vertingas. Jie siekė sukurti panacėją arba nemirtingumo eliksyrą, vaistą, galintį išgydyti visas ligas ir neribotai pratęsti gyvenimą. Alchemikai plušo šimtmečius kol pavyko. Daug kas vadino juos raganomis ir raganiais, ir degindavo nekaltus žmones ant laužų, tačiau tikrųjų alchemikų taip ir nesučiupdavo.
Šiais laikais ant žemės vaikšto ir naujai "iškepti", ir tūkstantmečius gyvenantys alchemikai.
Visi alchemikai turi tattoo vaizduojančią uroborą - gyvatę ryjančią savo uodegą. Šis ženklas simbolizuoja atgimimą ir yra būdingas tik alchemikams.


Demonai

Demonai iš išvaizdos šiek tiek skiriasi nuo žmonių. Visų jų akys violetinės ir visi jie ant kaklo turi skiriamasias tattoo. Jos visada vaizduoja vorus.
Patys demonai kaip padarai yra nuožmūs ir negailestingi. Jie sensta tačiau labai lėtai, 50 žmogaus metų jiems atitinka 1 metus. Taip pat jie turi galių susijusių su krauju ir ląstelėmis. Demonams nebūtina nei valgyti nei gerti, jie švelniai tariant gyvi oru. Šie padarai jaučia silpnybę Lamijoms. Sutikę šios rūšies atstovą jie pasidaro kaip nesavi ir pajaučia beprotišką potraukį jų kraujui, tačiau pasitaiko išimčių.
Demonai nekenčia kryžių ir kačių, nes jie jiems pavojingi.


Lamijos

Lamijos yra moteriškos lyties būtybės. Jos pasižymi nuostabiu grožiu, kuriam nekas negali atsispirti ir amžina jaunyste. Paprastai lamijos būna agresyvios būtybės. Jos turi galių kurios susijusios su nelaimėmis ir manipuliavimu žmonėmis (dažniausiai vyrais). Lamijos pasižymi aštriu protu, žiaurumu ir negailestingumu.
Jos turi keistą poveikį demonams, vampyrams ir metamorfams.
Reikėtų pridurti, kad lamijos nekenčia geležies, nes jis joms pavojingas.


Nefilimai

Nefilimai dar gali bųti vadinami velniais arba puolusiais angelais. Jie nesensta ir paprastai atrodo kaip 17-22 metų žmonės. Kadangi jie nusidėjo ir buvo išspirti iš dangau jų sparnai tapo kaulėti ir atgrasūs.
Nors nefilimai ir buvo išspirti iš dangaus tačiau neprarado savo galių. Jie paprastai turi gydomūjų arba žudymo galių.
Nefilimų nenužudysi, nes jie ir taip ne visai gyvi, tačiau jie negali pakęsti šventinto vandens. Ironiška, tiesa?


Vampyrai

Vampyrai - gyvi numirėliai. Jie nesensta ir yra labai balti, nes jų gyslomis neteka kraujas, o savo gyvastį palaiko tik gerdami žmonių kraują. Jie ne itin mėgsta saulės šviesą, nes joje pasidaro silpnesi, tačiau neužsidega kaip siaubo filmuose.
Vampyrai, kaip ir demonai su metamorfais, jaučia silpnybę lamijų kraujui. Nuo jo jie pasidaro gyvybingesni, tačiau kas per daug tas nesveika. Vampyrui padauginus lamijos kraujo jis išprotėja.
Vampyrai turi galių susijusių su apžavais, jausmais ir jėga. Jie nekenčia medienos.


Mutantai

Mutantai- nuožmūs padarai. Jie sensta, bet lėtai. 10 žmogaus metų jiems atitinka 2 metus. Paprastai būna neišauklėti ir žiaurūs, tačiau pasitaiko ir rafinuotų. Dėl savo mutacijos jie turi įvairiausių sugebėjimų.
Mutantai būna karštakošiai nenuoramos ir neretai prisiverda bėdų dėl kurių sprendimo dažnai tenka kreiptis į kitas rūšis.
Mutantai dėl neaiškių priežasčių nesutaria su metamorfais ir tiesiog nekenčia sidabro.


Metamorfai

Metamorfai nuo filmuose vaizduojamų vilkolakių skiriasi tik vienu - gali keisti pavidalą į betkokį padarą.
Metamorfai - gana ramūs padarai, nesivelia į konfliktus ar panašias nesamones, tačiau supykdyti tampa labai grėsmingi ir apdairūs.
Matamorfus kaip ir demonus su vampyrais veikia lamijų kraujas. Kai šalia sukojasi lamija morfai tampa šiek tiek išprotėję ir nesivaldantys, todėl stengiasi jų vengti, o jei jau susiduria tai o brolyti...
Morfai sensta kaip ir žmonės; nekenčia katžolės o.O


Mišrūnai

Mišrūnai tai įvairiausių rūšių mišiniai. Jie turi gebėjimų atitinkančių jų tėvų rūšis. Charakteris irgi priklauso nuo jų gimdytojų.
Dėl tam tikrų biologinių priežasčių kai kurie mišrūnai turi susidvejinusią asmenubę arba turi antrajį "aš", kuris yra visiška jo priešingybė tiek charakteriu, tiek išvaizda, tačiau gyvena tame pačiame kūne.
Mišrūnai, priklausomai nuo savo tėvų, gali būti nemirtingi, nenužudomi arba senstantys kaip žmonės ir taip toliau ir panašiai.


Žmonės

Apie žmones dauk ko nepasakysi. Jie neturi galių, sensta, gyvena visur ir įsivaizduoja, kad yra galingiausi pasaulyje. Juos graužia vampyrai, kamuoja demonai, išnaudoja mutantai su morfais, mulkina lamijos, žudo nefilimai ir t.t. Jų šiame mieste tėra vos keletas, tačiau supykdžius žmogų jis gali tapti baisesnis už betkurią pabaisą ir tada jau saugokis...

Atgal į viršų Go down
https://infernal-city.forumlt.com
 
Rūšys.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Creepshow :: INFO :: Hello bitches!-
Pereiti į: